STĚhujeme po celé evropě již od roku 2010.

Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem...

Komplexní služby v oblasti stěhování

Mezi naše služby patří stěhování domácností, kanceláří, výrobních prostorů a také s tím spojené vyklízení bytů, montáž nábytku, balení a odvoz věcí či nepotřebného nábytku na sběrný dvůr. Při stěhování bytu a stěhování kanceláří se po vzájemné domluvě dostaví na místo stěhování náš školený pracovník, který provede nezbytné posouzení všech detailů, vypočítá čas nezbytný k provedení prací, nabídne vám detailní plán stěhování a stanoví cenu. Zavolejte nám a náš personál vám ochotně odpoví na všechny dotazy!

Co o nás říkají naši zákazníci
Stěhování Mravenec jsem využil již 2x a byl jsem zcela spokojen. Pánové byli na minutu přesní. Neokouněli okolo a začali okamžitě nakládat. Nic nebylo poškozeno. Budu objednávat potřetí.
Marek Sedláček
Po včerejším příšerném zážitku s dopravci od Mall.cz, jsem si vzpomněla, že jsem nenapsala pochvalu pro vaše "mravence". Dva pánové, vynikající, milí a vstřícní, i přes to, že jsem naložila asi těžší krabice a oni je museli tahat do 3.patra bez výtahu. Skvělí byli. Museli vyzvednout nábytek ze skladu, přejet do jiného města, nabrat další nábytek a další krabice, opět přejet do jiného města, tam nabrat pračku v elektru a vše vynosit u mě. Pašáci to jsou. Navíc byli rychlí. DOPORUČUJI
Tereza Kolská Tryznová
Skvělá stěhovací firma. Přijeli přesně na stanovený čas, odstěhovali během 1,5 hodiny a celková cena byla méně než byl odhad, takže to bylo velké plus. Pánové byli ochotní, hodní a komunikativní. Za nás 5 hvězdiček a příště volám zase. 🙂
Denisa Škrobánková
Zjistil jsme , že se musím do 2 dnů vystěhovat. Myslel jsem , že tak rychle to ani nejde zvládnout. Pomohla až firma Mravenec, která mně hned druhý den přestěhovala. Stěhováci byli rychlí a svoji práci provedli kvalitně. I cena se nám líbila. Můžu jen doporučit. i příště využiji služeb stěhování Mravenec.
Milan Paleček